تبلیغات
پزشکی مهر 89 مشهد - منشور قوانین وبلاگ
 
 
پیغام مدیر :
رعایت موارد ذکر شده در صفحه منشور قوانین وبلاگ از جانب شما بازدیدکننده گرامی، مایه مسرت خواهد بود،
 
 

بازدیدکنندگان محترم وبلاگ:

ما از شما استدعا داریم:

-          به هنگام نظر دادن، ترجیحاً نام کامل خود را با زبان فارسی در قسمت نام درج کنید. در غیر این صورت (نوشتن نام مستعار و ...) نظر شما تنها در صورت صلاحدید نویسنده پست مربوطه تایید خواهد شد. (تبصره: درخواست کنندگانِ تبادل لینک مشمول این قانون نمی شوند.)

-         برای نظر دادن، تا حد امکان از فونت فارسی استفاده کنید؛ در هنگام ضرورت و عدم دسترسی به فونت فارسی، استفاده از نوشتار فینگلیش مانعی ندارد.

-          لحنتان در نظرات به دور از الفاظ رکیک و توهین‌آمیز، جهت‌گیری یا اظهار نظر سیاسی، نژادپرستی و یا مبانی غیراخلاقی باشد. در صورت مشاهده ی این موارد، نظر شما تایید نخواهد شد.

-          از هرگونه بحث یا بگومگوی غیردوستانه، ابراز خصومت شخصی و یا متشنج کردن فضای وبلاگ در قسمت نظرات خودداری کنید.


نویسندگان گرامی وبلاگ:

از شما انتظار می رود:

-          برای ارسال پست، از فونت "ایران سن‌سریف معمولی" و سایز پیش فرض موجود در تنظیمات میهن بلاگ استفاده کنید. برای مهم جلوه دادن مطلب از برجسته سازی و خط کشی و برای ایجاد تاکید در هنگام خواندن از حالت  ایتالیک استفاده کنید.

-          نویسندگان وبلاگ مجازند تا نهایتاً در هر هفته، 3 مطلب را به وبلاگ ارسال کنند. (تبصره: نمایندگان کلاس و همچنین مدیر وبلاگ و مسئول کمیته علمی کلاس محدودیتی برای ارسال مطلب ندارند.)

-          به جهت حفظ هارمونی وبلاگ، سعی کنید بیشتر از رنگهای سیاه و آبی تیره در پست هایتان استفاده کنید. این قانون به نظم بیشتر و زیبایی آن کمک می کند.

-          از علامات نوشتاری به جا و در حد نیاز استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که تعداد علامات از سه عدد در هر قسمت بیشتر نشود. مثلا "!!!!!!!" هیچ تعجب بیشتری نسبت به "!!!" ندارد و "..." همان مکثی را ایجاد می کند که  "...........". همچنین پاراگراف بندی و جمله های رسا و کوتاه، به بهتر شدن نوشته ی شما کمک می کنند.

-          برای حفظ زیبایی وبلاگ، از شکلک (اسمایلی) ها در حدّ اعتدال و معقول استفاده کنید.

-         عنوان مطالب باید کوتاه و متناسب با مطلب نوشته شده از سوی شما باشد. از عنوان های مبهم مثل "..." برای پست های خود استفاده نکنید.

-          شما به هنگام ارسال پست، باید مطلب خود را در یکی از موضوعات موجود دسته بندی کنید. اگر پست شما در هیچ یک از قسمت ها جای نمی گیرد، آن را در قسمت "عمومی" قرار دهید.

-          در صورت کپی کردن مطلب از خارج وبلاگ، ذکر منبع آن الزامی ست.

-          نویسندگان عزیز توجه داشته باشید که گرچه واقفیم بایستی برای نظرات دیگر دوستان احترام قائل شد و تا حد امکان نظرات را تأیید کرد (هرچند نظرات مخالف مطلب نوشته شده توسط نویسندگان باشند)، با این وجود امکان نظرخواهی برای تمامی مطالب ارسال شده در وبلاگ بایستی به صورت "نظرات پس از تأیید نمایش داده شوند" تنظیم شود.

-          هر نویسنده مسئولیت رسیدگی، تایید و پاسخ گویی به نظرات پست های خودش را دارد. خواهشمند است از تأیید هر گونه نظر دارای الفاظ رکیک و توهین‌آمیز، جهت‌گیری یا اظهار نظر سیاسی، نژادپرستی و یا مبانی غیراخلاقی جدا خودداری نمایید. تأیید نظرات دارای نام کامل یک اصل است اما تأیید نظرات دارای نام مستعار یا ... بر حسب صلاحدید خود شماست.

-         با تعهد به اخلاق، طرفداری از صلح و دوستی و انتقادپذیری، دوری از تعصب و غرض ورزی و نژادپرستی، اعتقاد به آزادی اندیشه و آزادی بیان و تحت مفاد قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران در زمینه جرائم سایبری عمل کنید.